TIDNINGSSTÄLL i lövträ och vitmetall, Vad Trevarefabrikk, Norge.

273144. TIDNINGSSTÄLL i lövträ och vitmetall, Vad Trevarefabrikk, Norge.

Snurrbart tidningställ från 1900-talets mitt.
Höjd 44 cm, bredd 36 cm.

Repor.
Bruksslitage.
Rangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm, bredd 36 cm.

Repor.
Bruksslitage.
Rangligt.

Antal besök: 1 502