DOCKOR, 5 st, porslin och trä, samt dockkläder, 1800-tal.

273068. DOCKOR, 5 st, porslin och trä, samt dockkläder, 1800-tal.

Högsta höjd: ca 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd: ca 25 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 502