TRÄDGÅRDSTOLAR, 2 +2 st. Grythyttanstil. 1900-tal.

273040. TRÄDGÅRDSTOLAR, 2 +2 st. Grythyttanstil. 1900-tal.

Metallstomme med träribbor.
Gröna respektive blå.

Brusslitage. Färgbortfall/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metallstomme med träribbor.
Gröna respektive blå.

Antal besök: 704