SKEDAR, 5 st, silver, 206 gram.

273037. SKEDAR, 5 st, silver, 206 gram.

1 sked med utländska stämplar, graverad med årtalet 1840.
1 sked, 1938.
3 skedar, 1862.

Åldersslitage, en sked med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 sked, 1938.
3 skedar, 1862.

Antal besök: 537