KOFFERT, omkring sekelskiftet 1900.

273023. KOFFERT, omkring sekelskiftet 1900.

Längd ca 106 cm.

Slitage, skador, fläckar. Ett lås låst, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 106 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 723