STUDIOKAMERA, omkring 1900.

STUDIOKAMERA, omkring 1900.
2729785. STUDIOKAMERA, omkring 1900.

Numrerad 2666.
Med tillbehör. Större objektiv märkt No 3 No. 35643 Voightländer Braunschweig
Höjd ca. 34 cm.

Skador. Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 2666.
Höjd ca. 34 cm.

Antal besök: 588