BUDDHAFIGUR samt SKÅL, sten, Kina, 1900-tal.

272946. BUDDHAFIGUR samt SKÅL, sten, Kina, 1900-tal.

Buddhafirgur i grön sten samt skålen i vit sten. Höjd 8 cm samt diameter 11 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 629