FAT, tenn, Baltzar Rokus, verksam 1743-1788 i Arboga.

27289. FAT, tenn, Baltzar Rokus, verksam 1743-1788 i Arboga.

Diameter 43 cm.

Slitage, repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43 cm.

Slitage, repor och bucklor.

Antal besök: 1 767