STANNARD. Akvarell. Landskap med figurer, signerad.

27284. STANNARD. Akvarell. Landskap med figurer, signerad.

40 x 55 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 55 cm.

Fläckar.

Antal besök: 804