SERVIS, 54 delar, porslin, "Classic", Rosenthal, 1900-tal.

272801. SERVIS, 54 delar, porslin, "Classic", Rosenthal, 1900-tal.

13 mattallrikar, 12 entrétallrikar, 12 assietter, 2 uppläggningsfat, 2 uppläggningsskålar, såsskål, 12 kaffekoppar med fat.

En mattallrik och kopp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 654