SMYCKEN, ARMBANDSUR och MANSCHETTKNAPPAR, 1900-tal.

27279. SMYCKEN, ARMBANDSUR och MANSCHETTKNAPPAR, 1900-tal.

Bernstenshalsband, manschettkanppar i bl.a. silver mm.

Slitage, ett par manschettknappar trasiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 835