MIKAEL RAATIKAINEN. Olja på duk, gårdsmiljö, signerad, daterad 1931.

272615. MIKAEL RAATIKAINEN. Olja på duk, gårdsmiljö, signerad, daterad 1931.

Mikael "Mikko" Raatikainen. Gåramålaren från Finska karelen 65x106 cm.

Slitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, krackeleringar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 199