TAKLAMPA, Sven Aage, Holm-Sorensen & Co, Danmark, 1960/70-tal.

272594. TAKLAMPA, Sven Aage, Holm-Sorensen & Co, Danmark, 1960/70-tal.

Höjd ca 38 cm.

Slitage. Ett löv med senare borrhål för jordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Antal besök: 1 068