MOSCHINO, Redwall, väska.

MOSCHINO, Redwall, väska.
2725860. MOSCHINO, Redwall, väska.

Väska i svart nylon med kantband i läder. Avtagbar axelrem i vävd nylon med bokstäver 'MOSCHINO' i förgylld metall. Lock med hänglåsförsett låsning. Inredning med svart fodertyg, ett blixtlåsförsett sidofack. Invändigt samt utvändigt plakettmärkt MOSCHINO, redwall, serienummer, Made in Italy. Mått ca (exl handtag) 25x34x13 cm.

Bruksslitage; förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 216