STOLAR 1 par,"CH-23" Hans J Wegner, Carl Hansen och Son, Danmark, 1900-tal.

272582. STOLAR 1 par,"CH-23" Hans J Wegner, Carl Hansen och Son, Danmark, 1900-tal.

Klädda i sadelgjord, brännmärkta.

Slitage och märken. Skador. En rulle sadelgjord medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 434