FIGURIN i porslin, Kvinna med blommor, Wallendorf, 1900-talets första hälft.

272576. FIGURIN i porslin, Kvinna med blommor, Wallendorf, 1900-talets första hälft.

Märkt W 1764 och modellnr 1757.
Höjd 20 cm.

Två avslagna fingrar.
Repor.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Två avslagna fingrar.
Repor.
Slitage.

Antal besök: 709