GOLVLAMPA, 5 ljusarmar, Lyktan Bankeryd Belysning, 19/2000-tal.

272562. GOLVLAMPA, 5 ljusarmar, Lyktan Bankeryd Belysning, 19/2000-tal.

Etikettmärkt, höjd ca 200 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, höjd ca 200 cm.

Slitage.

Antal besök: 958