Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
SYSKRIN, märkt Mölnlycke garn, 1900-tal.
27255. SYSKRIN, märkt Mölnlycke garn, 1900-tal.
Trådrullar mm medföljer.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Trådrullar mm medföljer.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 205