SYSKRIN, märkt Mölnlycke garn, 1900-tal.

27255. SYSKRIN, märkt Mölnlycke garn, 1900-tal.

Trådrullar mm medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trådrullar mm medföljer.

Slitage.

Antal besök: 3 205