HILDING BOSSLER. Stilleben med vinkanna, glas och frukt. Olja på pannå, signerad.

27253. HILDING BOSSLER. Stilleben med vinkanna, glas och frukt. Olja på pannå, signerad.

19 x 17 cm.

Hilding Bossler (1899–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 17 cm.

Hilding Bossler (1899–1994)

Antal besök: 1 080