BORDSARMATUR, metall, glas och porslin, Italien, 1900-talets andra hälft.

272529. BORDSARMATUR, metall, glas och porslin, Italien, 1900-talets andra hälft.

Elektrifierad.
Rikligt dekorerad med bland annat putti.
Total höjd 87 cm.

Ytslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elektrifierad.
Total höjd 87 cm.

Antal besök: 410