PARTI DIVERSE, 1900-tal.

PARTI DIVERSE, 1900-tal.
27249. PARTI DIVERSE, 1900-tal.

Bestående av orientaliskt skrin, vägglampett, bläckställ, vas samt 2 st askar.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 911