PARTI BIJOUTERIER och diverse, ca 30 delar, 1900-talet.

272434. PARTI BIJOUTERIER och diverse, ca 30 delar, 1900-talet.

Halsband och broscher av varierande modell
1 klocka med urtavla märkt Regal, Japan
1 klocka med urtavla märkt Inex
6 st underlägg i tenn, stämplade CGH, M8 (1938).

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 630