HYLLSYSTEM, stringmodell, 1900-tal.

272426. HYLLSYSTEM, stringmodell, 1900-tal.

4 gavlar, höjd ca. 75 cm.
Hyllplan, 6 st, längd 78, bredd 20 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 gavlar, höjd ca. 75 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 458