SOFFA, Svante Skogh, Engen, 1900-talets andra hälft.

272417. SOFFA, Svante Skogh, Engen, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt.
Längd ca. 185 cm.

Bruksslitage. Dynor med fläckar. Torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.
Längd ca. 185 cm.

Antal besök: 1 324