LENA CRONQVIST. Självporträtt, etsning, signerad och numrerad 8/35 Lena Cronqvist.

272416. LENA CRONQVIST. Självporträtt, etsning, signerad och numrerad 8/35 Lena Cronqvist.

ca 27,3 x 24,7 plåtstorlek.
Hela bladet 50 x 40 cm.

Smärre gul/brun prick på vänster sida.
Bruks/åldersslitage.

Lena Cronqvist (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 27,3 x 24,7 plåtstorlek.
Hela bladet 50 x 40 cm.

Bruks/åldersslitage.

Lena Cronqvist (Född 1938)

Antal besök: 2 788