HILDING HULTBERG. Modell, olja på duk, signerad och daterad 1989.

272373. HILDING HULTBERG. Modell, olja på duk, signerad och daterad 1989.

100 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 50 cm.

Antal besök: 705