Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
TARIK HARDAGA. olja på pannå, signerad.
272354. TARIK HARDAGA. olja på pannå, signerad.
43 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 34 cm.
Auktionsverket Engelholm
6 735