LOUIS LINDHOLM. "Kust", olja på träpannå, signerad och daterad Louis Lindholm 72.

272347. LOUIS LINDHOLM. "Kust", olja på träpannå, signerad och daterad Louis Lindholm 72.

23 x 36,2 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 36,2 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 117