VAPENSKÅP/SÄKERHETSSKÅP, Nor-Lyx.

2723466. VAPENSKÅP/SÄKERHETSSKÅP, Nor-Lyx.

Typ HL-4.
Höjd 150 cm.
Bredd 33 cm.
Djup 30 cm.

Bruksslitage.
Tejprester.
Skador på plastdetaljer i skåpet.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Typ HL-4.
Höjd 150 cm.
Bredd 33 cm.
Djup 30 cm.

Bruksslitage.
Tejprester.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 504