ÅNGMASKIN, Wilesco, 1950/60-tal.

2723165. ÅNGMASKIN, Wilesco, 1950/60-tal.

Mått originalkartong 21x15x15 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 293