BORD på hjul med glasskiva, 1960/70-tal.

272298. BORD på hjul med glasskiva, 1960/70-tal.

Etikettmärkt. Längd 44, bredd 44, höjd 37 cm.

Slitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, fläckar.

Antal besök: 661