HANS TOMBROCK. "zigenarläger", olja på pannå, signerad.

272288. HANS TOMBROCK. "zigenarläger", olja på pannå, signerad.

46 x 37 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 37 cm.

något fläckig.

Antal besök: 1 851