SKÅL PÅ FOT, silver, firma Gustaf Möllenborg Stockholm 1877.

272244. SKÅL PÅ FOT, silver, firma Gustaf Möllenborg Stockholm 1877.

Diameter ca 18 cm.
Höjd ca 16 cm.
Vikt ca 230 gram.

Slitage, något skev, bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 18 cm.
Höjd ca 16 cm.
Vikt ca 230 gram.

Antal besök: 505