PARTI TAVLOR, 3 st, oljemålningar, bl.a Gunnar Berglund.

272225. PARTI TAVLOR, 3 st, oljemålningar, bl.a Gunnar Berglund.

Gunnar Berglund signerad G. Berglund, Parismotiv, olja på duk, 35x28 cm.
Signerad A. Svensson och daterad -58, stadsmotiv, olja på duk, 50x60 cm.
Oidentifierad konstnär, otydlig signatur, blomstermotiv, olja på duk, 50x30 cm.

Något smutsiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något smutsiga.

Antal besök: 1 571