Gunnar Berglund signerad G. Berglund, Parismotiv, olja på duk, 35x28 cm.
Signerad A. Svensson och daterad -58, stadsmotiv, olja på duk, 50x60 cm.
Oidentifierad konstnär, otydlig signatur, blomstermotiv, olja på duk, 50x30 cm.
Något smutsiga.
Något smutsiga.