JOHANN JAKOB HAID (1704–1767). 5 st, Gravyr/mezzotint, de fem sinnena.

272182. JOHANN JAKOB HAID (1704–1767). 5 st, Gravyr/mezzotint, de fem sinnena.

L´ Odorat, Le Toucher, La Vue, L´ Ouie, Le Gout.
Ca. 36x28 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 36x28 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 1 479