LOCKASKAR silver, 4 st, silver, 1817-1825, vikt 295 gram.

272104. LOCKASKAR silver, 4 st, silver, 1817-1825, vikt 295 gram.

G.F, T3=1825, vikt paret 225 gram, höjd 4,5, diam 5,5 cm.
NTB, L3=1817, vikt paret 70 gram, höjd 3, diam 3,7 cm.
Proveniens: större silversamling.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 042