SOFFA, modell "Just" Lars Pettersson, Swedese, 2000-tal.

272019. SOFFA, modell "Just" Lars Pettersson, Swedese, 2000-tal.

Ställbar rygg. Kromade ben. Svart klädsel. Längd 230, bredd 85, höjd 77 cm. Etikettmärkt Swedese.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 540