DRAPERI, Bambu, 1960-tal.

DRAPERI, Bambu, 1960-tal.
2719936. DRAPERI, Bambu, 1960-tal.

Bredd ca 100 cm.
Längd ca 200 cm.

Smärre bruksslitage.
En lös bit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 100 cm.
Längd ca 200 cm.

Smärre bruksslitage.
En lös bit.

Antal besök: 2 359