BARSKÅP, Haugs Snekkeri, Bruksbo, 1960-tal.

27198. BARSKÅP, Haugs Snekkeri, Bruksbo, 1960-tal.

Jakaranda. Hyllinredning samt sidolåda. Längd 60 cm, bredd 40 cm, höjd 49 cm.

Repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt slitage.

Antal besök: 3 084