SKIVBORD med UPPSATS, jugend, 1900-talets första kvartal.

271945. SKIVBORD med UPPSATS, jugend, 1900-talets första kvartal.

Lövträ.
Ca. längd 110, bredd 58, höjd 123 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 611