PIERRE OLOFSSON. Geometriska kompositioner. Färglitografier, 4 st, signerade.

271943. PIERRE OLOFSSON. Geometriska kompositioner. Färglitografier, 4 st, signerade.

Bildyta ca 10 x 15 cm.

ej examinerade ur ram.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 10 x 15 cm.

ej examinerade ur ram.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besök: 1 043