SPEGEL, 1800/1900.tal.

SPEGEL, 1800/1900.tal.
27185. SPEGEL, 1800/1900.tal.

Rektangulär. Förgylld samt bronserad. Höjd 56 cm.

Slitage samt mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
27185. SPEGEL, 1800/1900.tal.

Antal besök: 1 053