VAS, stengods, "Paprika", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

271798. VAS, stengods, "Paprika", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

Höjd ca 52,5 cm. Märkt: UE 1081 ALT.

Slitage, fläckar. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 053