RAGNAR SANDBERG (1902-1972). Båtar i hamn. Olja på duk.

271703. RAGNAR SANDBERG (1902-1972). Båtar i hamn. Olja på duk.

Monogramsignerad och daterad R.S. -37. 31 x 41 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 3 125