STOP, tenn, Växiö, 1842.

STOP, tenn, Växiö, 1842.
271686. STOP, tenn, Växiö, 1842.

M4=1842, höjd 20,5 cm.

Proveniens: större tennsamling.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

M4=1842, höjd 20,5 cm.

Slitage, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 727