LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusum, 1900-tal.

271633. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusum, 1900-tal.

Märkta GUSUMS BRUK 82.
Båda med graverat monogram samt text: Gamla Stockholm.
Höjd ca 18 cm.

Bruks/åldersslitage, rester av stearin/ifyllningsmassa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta GUSUMS BRUK 82.
Höjd ca 18 cm.

Antal besök: 885