BÄGARE, tenn, 1796.

BÄGARE, tenn, 1796.
271617. BÄGARE, tenn, 1796.

Graverad blomsterdekor. 02=1796.
Höjd 13,5 CM.

Proveniens: större tennsamling.

Slitage. Förekomst av repor och smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
271617. BÄGARE, tenn, 1796.

Höjd 13,5 CM.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 034