STOLAR, 8 st, så kallade "skrattstolar", 1900-talets första hälft.

27161. STOLAR, 8 st, så kallade "skrattstolar", 1900-talets första hälft.

Olikt klädda sitsar.

Slitage. En stol limmad/renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olikt klädda sitsar.

Antal besök: 1 528