BÄGARE, tenn, Adolph Helleday, Jönköping, 1791.

271584. BÄGARE, tenn, Adolph Helleday, Jönköping, 1791.

Helleday, mästare 1782-1796.
Höjd 13,5 cm.

Proveniens: större tennsamling.

Slitage, bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Helleday, mästare 1782-1796.
Höjd 13,5 cm.

Slitage, bucklor, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 631