PARTI TÄNDARE, 3 delar, Ronson, Omega, Win, 1900-tal.

271583. PARTI TÄNDARE, 3 delar, Ronson, Omega, Win, 1900-tal.

Ronson Varaflame, gaständare i ask
Längd 6,5 cm
Omega Superlighter, bensintändare
Höjd 5 cm
Win 1000, gaständare i ask
Höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 6,5 cm
Höjd 5 cm
Win 1000, gaständare i ask
Höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 127